O mnie - Małgorzata Pępęk

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Licznik odwiedzin:

0009571

Aktualności

mp

O mnie

Życiorys

Jestem mieszkanką Żywca, miasta o ogromnym potencjale. Chciałabym nadać rozwojowi naszego miasta szybkie tempo i właściwy kierunek. Mam w tym zakresie doświadczenie i wiedzę. Posiadam wyższe wykształcenie administracyjne, ukończyłam też studia podyplomowe Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, związane z administracją samorządową i strukturami Unii Europejskiej.

Z początkiem lat 90-tych moja kariera zawodowa została związana z działalnością społeczną i samorządową. Przez kilka kadencji byłam radną, następnie członkiem Zarządu Gminy, a przez 10 lat piastowałam funkcję wójta gminy. Od siedmiu lat jestem Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Działam w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych, jestem członkiem PTTK. Angażuję się w działalność organizacji społecznych, zajmujące się rozwojem dzieci, sportowców i osób niepełnosprawnych, wspieram emerytów i rencistów, działaczy kultury oraz zrzeszenia, kierujące swoją aktywność na rozwój społeczny i gospodarczy.

Jestem też żoną, mamą i babcią. Moja rodzina dodaje mi energii i siły do działania. Lubię kontakt i rozmowy z ludźmi, jestem optymistką, chętnie podejmuję wszelkiego rodzaju wyzwania. Z uśmiechem!

Wybory Samorządowe 2018

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Żywca!

Chciałabym zachęcić wszystkich z Państwa do udziału w wyborach samorządowych. 21 października zdecydujemy o przyszłości naszego miasta.

Chcę, tak jak wszyscy z Państwa, by Żywiec stał się miastem czystym, zadbanym, wolnym od smogu, oferującym mieszkańcom i turystom wygodną komunikację, atrakcje turystyczne i rekreacyjne, dobrą pracę i komfort życia. Mam pomysły, energię i zespół, który wie jak to zrobić. Tylko od Państwa decyzji zależy, czy to się uda.

PARKMP 1

Żywiec. Możemy więcej.

OTRZYMUJ INFORMACJE O NAJNOWSZYCH PUBLIKACJACH NA PORTALU

Informacje wysyłane są raz w tygodniu. Użytkownik w każdym momencie może zrezygnować z usługi.

Do wyborów pozostało

Zegar odmierza czas do wyborów samorządowych

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund