Start - Małgorzata Pępęk

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Licznik odwiedzin:

0014949

Aktualności

mp

O mnie

Życiorys

Jestem mieszkanką Żywca. Posiadam wyższe wykształcenie administracyjne, ukończyłam też studia podyplomowe Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, związane z administracją samorządową i strukturami Unii Europejskiej.

Z początkiem lat 90-tych moja kariera zawodowa została związana z działalnością społeczną i samorządową. Przez kilka kadencji byłam radną, następnie członkiem Zarządu Gminy, a przez 10 lat piastowałam funkcję wójta gminy. Drugą kadencję jestem Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Działam w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych, jestem członkiem PTTK. Angażuję się w działalność organizacji społecznych, zajmujące się rozwojem dzieci, sportowców i osób niepełnosprawnych, wspieram emerytów i rencistów, działaczy kultury oraz zrzeszenia, kierujące swoją aktywność na rozwój społeczny i gospodarczy.

Jestem też żoną, mamą i babcią. Moja rodzina dodaje mi energii i siły do działania. Lubię kontakt i rozmowy z ludźmi, jestem optymistką, chętnie podejmuję wszelkiego rodzaju wyzwania. Z uśmiechem!

PARKMP 1

Żywiec. Możemy więcej.

OTRZYMUJ INFORMACJE O NAJNOWSZYCH PUBLIKACJACH NA PORTALU

Informacje wysyłane są raz w tygodniu. Użytkownik w każdym momencie może zrezygnować z usługi.

Do wyborów pozostało

Zegar odmierza czas do wyborów samorządowych

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund