O ŚCIEŻKACH ROWEROWYCH W ŻYWCU Z FACHOWCAMI - Małgorzata Pępęk

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Do wyborów pozostało

Zegar odmierza czas do wyborów samorządowych

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund

Czy w Żywcu potrzebne są ścieżki rowerowe? Gdzie da się je wykonać? Skąd na to pieniądze i ile to realnie kosztuje? Rozmawiam o tym z bardzo ważnymi osobami w świecie rowerowym. Dziś słuchałam fachowców – Kuby Jonkisza z firmy Eco Riders, który o projektowaniu i budowie ścieżek wie wszystko oraz Grzegorza Dendysa.

Firma Eco Riders ta wykonywała ścieżki i trasy rowerowe w Bielsku czy Zawoi, łącznie 23 km tras. Poza tym organizuje zawody, w tym również takie, które są wpisane j ako eliminacje do Pucharu Świata. Rozmawialiśmy o Grojcu, które ze względu na swoje ukształtowanie terenu może stać się idealnym miejscem dla rowerzystów, począwszy od rodzin z małymi dziećmi po profesjonalistów i wyczynowców. Rozmawialiśmy też o możliwości przejścia ścieżką w kierunku Zabłocia i o wielu innych lokalizacjach. Dziękuję za spotkanie i świetne pomysły! 

Udostępnij