BRAK CHODNIKA PRZY UL. LEŚNIANKA W ŻYWCU BULWERSUJE MIESZKAŃCÓW - Małgorzata Pępęk

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Do wyborów pozostało

Zegar odmierza czas do wyborów samorządowych

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund

Ulica Leśnianka w Żywcu, to tu mieszczą się duże zakłady, do których dojeżdżają ludzie do pracy, tu mieszka spora część Żywczan. To droga powiatowa, która jest z powodu braku chodnika bardzo niebezpieczna. Temat od dawna bulwersuje mieszkańców, bo już nie raz im obiecywano, że bezpieczeństwo pieszych będzie tutaj wzmocnione.

W czwartek 20 września br. seniorzy, działający w ramach projektu "Działaj bez limitu", prowadzonego przez Żywiecką Fundację Rozwoju, a finansowanego z programu ASOS, zaprosili mieszkańców i zainteresowanych sytuacją na tej drodze. Ze strony przedstawiciela rady powiatu Jacka Seweryna usłyszeli, że jest wykonywany projekt i w przyszłym roku będzie robiony chodnik. Będę tej sprawy pilnować. Wiem, jak na ten cel pozyskać pieniądze i jestem do Państwa dyspozycji. Doskonale rozumiem emocje Pana Konstantego Urbańskiego i pozostałych uczestników, pozdrawiam.

Udostępnij