Dla Mateusza

Jest mi niezmiernie miło, iż w dniu 01.06.2013r. uczestniczyłam w koncercie charytatywnym „Dla Mateusza”, który odbył się Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.  Organizatorami koncertu było Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia oraz Miejskie Centrum Kultury w Żywcu. Jestem zaszczycona, iż obok Burmistrza Miasta Żywiec – Antoniego Szlagora oraz Starosty Żywieckiego – Andrzeja Zielińskiego mogłam objąć honorowy patronat nad  koncertem.
Koncert zorganizowany został w celu zbiórki środków finansowych na dalsze leczenie i rehabilitację dla niezwykłego  dziecka – Mateusza.  Ucznia klasy IV Szkoły Podstawowej w Kamesznicy, który jest osobą niepełnosprawną ruchową. Chłopca, który mimo bariery ruchowej i przeciwności losu jest zawsze dzielny, uśmiechnięty i zadowolony. Specjalnie dla Mateusza w Międzynarodowym Dniu Dziecka wystąpiły liczne grupy taneczne, taneczno-wokalne oraz soliści tj.: Zespół Pieśni i Tańca „Pilsko”, Zespół „Twister” z ZSM-E w Żywcu, Sekcja Tańca Towarzyskiego z klubu „Akwarium”, Zespół Tańca Towarzyskiego „Ego Dance”, Formacja Tańca Nowoczesnego „Ekspressive”,  Chór i soliści Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Żywieckiej Fabryki Wokalu, Grupa Śpiewacza „Conviva” z Łękawicy oraz Młodzież z Zespołu Szkół nr 8 z Pewli Wielkiej.

Moi Drodzy! Jeżeli chcecie pomóc Mateuszkowi w jego rehabilitacji i leczeniu wpłaty można dokonywać na nr konta :
86 8137 0009 0031 8860 2000 0020 z dopiskiem DLA MATEUSZA
Bank Spółdzielczy w Żywcu.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, uczestnikom oraz organizatorom koncertu. Jestem dumna, iż tak wiele osób okazało wielkie serce wobec Mateusza.