Kandydaci do Rady Powiatu - Małgorzata Pępęk

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Do wyborów pozostało

Zegar odmierza czas do wyborów samorządowych

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund

Okręg nr 1 (Żywiec)

1.Michał Koźlik

michal kozlik 1

2.Bogumiła Lach

X1LP7696 1

3. Kazimierz Zmaczyński

KZmaczynski 1

4. Małgorzata Olechowska-Pawełek

5. Karolina Stokłosa

6. Katarzyna Korczak

7. Tomasz Laburda

Okręg nr 2 (Świnna/Gilowice/Łękawica/Ślemień)

1. Krzysztof Kania - wykształcenie wyższe, długoletni nauczyciel LO w Żywcu, obecnie urzędnik państwowy

Krzysztof Kania 1

2. Michał Czulak - lat 29, dyrygent chóru Gospel Łękawica, działacz społeczny, mgr zarządzania, spec. ds. kultury, turystyki i rekreacji.

michal czulak 1 1

3. Barbara Satława

4. Magdalena Gwiżdż

magdalena gwizdz 1

5. Paweł Omyła

6. Stanisława Szymik

Okręg nr 3 (Czernichów/Łodygowice/Lipowa)

1. Jacek Kulec - 60 lat . inżynier mechanik , przedsiębiorca prywatny . Urodzony i zamieszkały w Pietrzykowicach , gm. Łodygowice. Były Radny Gminy Łodygowice , w Latach 2001- 2006 Wicestarosta Żywiecki. Pragnę skoncentrować się na rozwoju gospodarczym naszego powiatu. Wiąże się to z ochroną naszego środowiska , promocją piękna Żywiecczyzny, tworzeniem infrastruktury turystycznej szczególnie związanej z Jeziorem Żywieckim.

Jacek Kulec 1

2. Teresa Mazurkiewicz - bezpartyjna, była dyrektor "Ekonoma" w Żywcu. Chce zająć sie oświatą oraz wsparciem dla nauczycieli i rodziców w ich pracy z młodzieżą.

Teresa Mazurkiewicz 1

3. Barbara Bysko - Lipowa, pedagog. Była dyrektor szkoły w Słotwinie. Wsparcie emerytów i starszych w celu ich aktywizacji.

Barbara Bysko 1

4. Agata Biegun - Lipowa, przedsiębiorca. Edukacja młodych, pomoc w wyborze zawodu, walka z patologią w rodzinach.

Agata Biegun 1

5. Łukasz Ecimowicz - ukończył Doradztwo Polityczne i Publiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Absolwent Katowickiej Kuźni Liderów. Wieloletni działacz społeczny i aktywizator młodzieży. Od dziecka związany ze sceną. Twórca filmu "DAWID"

ukasz Ecimowicz 1

6. Cezary Bąk - handlowiec, rencista. Były pracownik zakładu energetycznego. Społecznik. Najważniejsza jest dla mnie ochrona środowiska i promocja naszego pięknego powiatu.

Cezary Bak 1 1

7. Przemysław Babiarz - Międzybrodzie Bialskie, prawnik, rozwój turystyki i przedsiebiorczości szansą rozwoju Żywiecczyzny

Przemyslaw Babiarz 1

Okręg nr 4 (Jeleśnia/Koszarawa)

1. Zdzisław Wrzeszcz - Od urodzenia mieszka w Jeleśni, żonaty, zawód technik budowlany, jest właścicielem firmy BuDrev produkującej domy z drewna.

01 1

2. Wiesław Smagoń - 51 lat, pracownik Zespołu Szkół nr 1, naczelnik OSP, komendant gminny w Jeleśni, żonaty, troje dzieci. Zainteresowania: sport.

20180927 222222 1

3. Beata Gołek-Kasprzak - lat 37, zamężna 3 dzieci, wykształcenie wyższe. Działacz spoleczny, członek OSP Jeleśnia, od 2013 roku założycielka i Prezes Koła PTTK Jeleśnia, wiceprezes Zarządu Głównego Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu. Przez 13 lat pracowała w Urzędzie Gminy w Jeleśni. Organizatorka wielu imprez sportowych i rekreacyjnych, optymistka, nie boi się nowych wyzwań. Kocha góry i wędrówki piesze. Poprzez swoje działania promuje region najbliższy swemu sercu. 

IMG 20180930 143423 1

4. Robert Prosianowski -  42 lata, żonaty, ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie w specjalności Ekoenergetyka, przedsiębiorca – od 2008 prowadzi własną działalność gospodarczą  Ośrodek Nauki Jazdy, Pracownię Psychologiczną oraz firmę transportową. Kandydat do rady powiatu w 2010r.

DSCF38843 1 1

5. Angelina Widuch - Witam, mam 26 lat, jestem młodą energiczną, osobą, która zawsze dąży do zrealizowania wszystkich założonych celów.

7326 1 1

Okręg nr 5 (Radziechowy-Wieprz/Węgierska-Górka)

1. Stanisław Kuliński - emeryt, były Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu.

Stanislaw Kulinski

2. Elżbieta Borowik - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziechowy - Przybędza.

elzbieta borowik 1

3. Natalia Cieślik - Działalność gospodarcza.

Natalia Cieslik 1

4. Kazimierz Szczepaniak -  Właściciel firmy budowlanej.

zdjecie 1 1

5. Aleksandra Ziętek - bezrobotna. Urlop wychowawczy.

aleksandra zietek 1

6. Zbigniew Ślęzak

7. Barbara Mika - pracownik Zakładów Piwowarskich Browar Żywiec.

Okręg nr 6 (Rajcza/Ujsoły/Milówka)

1. Małgorzata Rachwał

2. Bernadeta Gawryołek

3. Agnieszka Szczotka

szczotka 1

4. Tadeusz Kochutek

5. Mateusz Kleinert

mateusz kleinert 1

6. Józef Polak

Udostępnij