„W nowe życie z Waszą pomocą”. Pomóżmy rodzinie Funioków z Żywca.

Wszyscy możemy pomóc uszczęśliwić rodzinę Funioków. To kochająca babcia z dziadkiem, którzy zajmują się piątką dzieci. 16-letni Michał, 13-letnia Ola, 10-letnia Martynka, 9-letni Jacek i 8-letni Rafał wraz ze swoimi opiekunami mieszkają od niedawna w centrum Żywca.
Na start w nowym miejscu potrzebują wszystkiego, co pozwoliłoby im zacząć tutaj normalne życie. Oprócz ciepłych ubrań i obuwia potrzebne są przybory i materiały szkolne, słowem wszystko, czego potrzebują dzieci), a także pościel, ręczniki, środki czystości, wyposażenie mieszkania (łóżka, biurka, naczynia kuchenne). Wspólnie z Wami łatwiej będzie zorganizować zbiórkę i uszczęśliwić tę fajną rodzinę, która wiele już przeszła. Pragnę, aby nowy etap życia rozpoczął się dla nich przy szczęśliwym wigilijnym stole.
Coś, co może Wam być niepotrzebne, może się okazać niezbędne dla tej rodziny. Zapraszam wszystkich, którzy są w stanie pomóc, do kontaktu z moim biurem poselskim pod nr tel. 33 861 00 33 lub osobiście. W Biurze Poselskim czekamy również na dary (ul. Rynek 21, Żywiec). Pomóżmy zorganizować tej rodzinie prawdziwe święta, z choinką, bombkami, ozdobami i prezentami od serca.
Proszę również o rozpropagowanie tej prośby wśród znajomych i krewnych – niech potrzebująca rodzina rozpocznie nowe życie – bez Waszej pomocy to się nie uda.